kobieta w sukni

O nas

Szycie na miarę ponownie wraca do łask. Oryginalne i niebanalne kobiety cenią sobie wyjątkowość swoich sukni. Pracownia krawiecka w Kłodzku stara się sprostać oczekiwaniom szerokiego grona klientów, nadając realnych kształtów kobiecym marzeniom.

Dzięki naszym sukniom będziecie wyglądać pięknie. Doradzimy oraz uszyjemy suknie dopasowane do Was. Pracujemy według nowoczesnych technologii krawieckich wykorzystując artystyczny talent, wieloletnie doświadczenie i nie lada umiejętności. Szyjemy suknie ślubne NA MIARĘ.

Podejmujemy się także wykonania niepowtarzalnych kreacji na wyjątkowe okazje, jak suknie studniówkowe, wizytowe oraz  innego rodzaju odzież. Kłodzko obdarzyło nas dużym gronem serdecznych klientów, którzy pozostają nam wierni, jednak zapraszamy także wszystkich zainteresowanych z rejonu województwa dolnośląskiego i opolskiego, ponieważ właśnie dla Państwa stajemy się elastyczni i dostępni w odpowiadających Wam porach.

Gwarantujemy wysoką precyzję wykonania i dbałość o najmniejszy szczegół. Suknie ślubne uszyte w naszej pracownik krawieckiej podkreślają każdą figurę, nadają kobiecego animuszu oraz kreują indywidualny styl.
Serdecznie zapraszamy!